'Evet' Diyeceğini Açıklayan Murat Boz'un Anlaşması Feshedildi

Ayrılıkları yılan hikayesine dönen Aslı Enver ile Murat Boz cephesinde şaşırtan gelişme. Henüz Murat Boz ve Aslı Enver'den 'ayrılık' konusunda web bir açıklama gelmezken, Murat Boz, sevgilisini aldatmadığını belirtmişti. Aslı Enver'den ayrılan Murat Boz magazin muhabirlerine yakalanmamak için tedbir aldı. Murat Boz, burslu olarak kazandığı Bilgi Üniversitesi Caz Vokal Bölümünden iyi bir öğrenci olmasına rağmen vokalistlik yaptığı sıralarda devamsızlıktan dolayı mezun olamamıştır ve eğitimine birincilikle girdiği İTÜ Devlet Konservatuarı'nda devam etmiştir.
Son olarak ünlü popçu Soner Sarıkabadayı'yla erkek erkeğe gecelere akan Murat Boz'un sosyal medya paylaşımı heyecan yarattı. Bunun nedeni ise Aslý Enver'in Murat Boz ile olan fotoðraflarýný Instagram hesabýndan kaldýrmamasý. Ancak Athena grubundan Gökhan Özoğuz'un Murat Boz'un evet oyunu açıklaması üzerine programda İzmir Marşı'nı söylediği iddiası doğru değil.

Murat Boz, eğlencenin dibine vurduktan sonra çektiği selfie'yi de Instagram hesabından paylaştı. Piyano , keman , davul ve ney çalabilen Murat Boz, müzikal kariyerinin yanı sıra çeşitli firmaların reklam yüzüdür ve bu firmaların reklam filminde rol almıştır. Geçtiğimiz yıl Kuzey Kutbu'nu Kurtar kampanyasının videosu için seslendirme yapan Murat Boz, bu kez kampanyanın yüzü oldu ve kampanya için iki kısa movie çekiminde yer aldı.
Hatırlanacağı gibi Eser Yeneler'le erkek erkeğe eğlenmeye gidip, gecenin ilerleyen saatlerinde Candan kardeşleri de eğlencelerine dahil eden Murat Boz, şimdi de Soner Sarıkabadayı'yla erkek erkeğe gecelere aktı. Eser Yeneler'in evinde sevgilisi Aslı Enver'i Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşlerle aldattığı iddia edilen ünlü sanatçı Murat Boz'un sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf binlerce beğeni aldı.
Henüz Murat Boz ve Aslı Enver'den 'ayrılık' konusunda net bir açıklama gelmezken, Murat Boz, sevgilisini aldatmadığını belirtmişti. Aslı https://foursquare.com/user/432261574/list/son-dakika-magazin-haberleri 'den ayrılan Murat Boz magazin muhabirlerine yakalanmamak için tedbir aldı. Murat Boz, burslu olarak kazandığı Bilgi Üniversitesi Caz Vokal Bölümünden iyi bir öğrenci olmasına rağmen vokalistlik yaptığı sıralarda devamsızlıktan dolayı mezun olamamıştır ve eğitimine birincilikle girdiği İTÜ Devlet Konservatuarı'nda devam etmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *